Bramy i furtki

Proponowane przez naszą firmę bramy ogrodzeniowe i furtki są produkowane tylko z najwyższej jakości materiałów. Bazujemy na nowoczesnych technologiach oraz specjalnie opracowanych i sprawdzonych przez nas konstrukcjach. Wszystkie elementy standardowo wykończone są ocynkowaniem ogniowym, dodatkowo mogą być lakierowane proszkowo w kolorze wskazanym przez klienta. Ocynkowanie ogniowe i lakierowanie proszkowe gwarantuje najwyższą odporność na korozję oraz estetyczny wygląd.

Bramy przesuwne:

Produkujemy bramy przesuwne samonośne – dzięki swojej jednoskrzydłowej konstrukcji sprawdzają się w miejscach, w których ważna jest wygoda oraz szybkość obsługi. Bramy samonośne nie mają podparcia nad wjazdem, dzięki temu są niezawodne niezależnie od warunków pogodowych. Działają wtedy, gdy podjazd jest pokryty piaskiem, błotem, śniegiem czy lodem. Dostarczamy bramy przesuwne samonośne do wjazdów o maksymalnej szerokości do 12 metrów.

Bramy dwuskrzydłowe:

W naszym asortymencie znajdują się także tradycyjne bramy dwuskrzydłowe o maksymalnej szerokości do 10 metrów. Bramy są wyposażone w regulowane zawiasy, odboje, gałki, rygle i zamki wraz z wkładkami patentowymi. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów zachowują wytrzymałość, trwałość oraz prostą i wygodną obsługę.

Automatyczne bramy wjazdowe:

Automatyczne bramy wjazdowe mogą być wyposażone w profesjonalne systemy automatyczne dla wyższego komfortu obsługi. Stosujemy sprawdzony sprzęt przeznaczony do obsługi bram dwuskrzydłowych i przesuwnych. Bramy są zdalnie sterowane pilotem. Standardowo komplet systemu automatyki obejmuje: siłownik, centralę sterującą, fotokomórki, piloty dwukanałowe oraz listwy zębate dla bram typu przesuwnego. Opcjonalnie automatyka może być także wyposażona w lampy ostrzegawcze, wyłączniki kluczykowe, anteny do poprawy zasięgu pilotów, dodatkowe piloty.

Furtki:

Uzupełnieniem ogrodzeń Siatex-Bau są furtki samodzielne lub dopasowane do bram z panelami kratowymi 3D/5, 3D/4 oraz 3D/4 Light. Nasze furtki są wykonane na dowolny wymiar tylko z wysokiej jakości materiałów, podobnie jak panele ogrodzeniowe i bramy zostały dobrane pod kątem estetyki oraz udostępnione z różnymi dodatkowymi akcesoriami. Furtki są standardowo wyposażone w dwa słupy, zaczep, zamek z bezpieczną wkładką firmy GERDA, a także w klamki lub gałki w przypadku wersji z elektrozaczepem. Furtki są cynkowane, a na życzenie klientów mogą być lakierowane proszkowo w wybranym kolorze.

Szerokie zastosowanie

Nasze systemy bram są wykorzystywane między innymi w następujących miejscach:

hale fabryczne

magazyny

posesje prywatne

osiedla mieszkaniowe

tereny wojskowe

porty lotnicze

obiekty użyteczności publicznej

obiekty sportowe i rekreacyjne

Dostępne kolory

Numer

Kolor

Ocynk

ocynk.jpg - 12.34 kb

RAL 6005

zielony.jpg - 12.37 kb

RAL 9005

czarny.jpg - 12.32 kb

RAL 8017

brz.jpg - 12.34 kb

RAL 9010

biay.jpg - 12.88 kb

RAL 5010

niebieski.jpg - 13.26 kb

RAL 7016

antracyt.jpg - 13.66 kb

RAL 7030

szary2.jpg - 14.02 kb

* inne kolory na zamówienie

Przykłady bram i furtek

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Dowiedz się więcej